קטגוריה: הגדרות תמונה וקול

הגדרות מומלצות לתמונה וקול לטלוויזיות LG - ניהול מצב בחירה והגדרות מתקדמות

אדם המחזיק בשלט רחוק יושב ליד טלוויזיה צמודת קיר ומציג אפליקציות שונות. על המסך יש טקסט בעברית שכתוב "הגדרות תמונה LED 2024 LG.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG LED/QNED דגמי 2024

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי LED, QNED, NanoCell דגמי 2024. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

צילום מסך של ממשק טלוויזיה עם טקסט בעברית "הגדרות תמונה OLED 2024" והלוגו של LG. סמלים ואפשרויות שונות גלויים על המסך.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG OLED דגמי 2024

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי OLED דגמי 2024. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

תקריב של סרגל קול מחורר התלוי על הקיר מתחת לצג עם מסך שטוח, מראה חלק מהמסך המציג מבנים עירוניים.

סקירה ומדריך התקנה למקרן הקול דגם SC9S בטלוויזיה LG

סקירה ומדריך התקנה למקרן הקול LG SC9S המיוחד לדגמי OLED סדרה C.

המשיכו בקריאה

סרגל קול שחור ואלגנטי של LG מוצג על רקע שחור. סרגל הקול כולל גריל רמקול עגול בחלקו העליון ומשטח קדמי בעל מרקם. קיים טקסט בעברית, שקוראים לו "הגדרה סאונד בר בטלוויזיות LG", בתרגום ל"הגדרת סרגל קול עבור טלוויזיות LG.

מדריך התקנה והגדרות סאונד בר/מקרן קול בטלוויזיה LG

המדריך המלא להתקנה והגדרות מקרן קול בטלוויזיות LG

המשיכו בקריאה

תקריב של מסך טלוויזיה LED של LG המציג ממשק webOS. טקסט עברי ושנת 2023 נראים בתחתית, יחד עם האתר www.lgwebos.co.il.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG LED / QNED דגמי 2023

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי LED דגמי 2023. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

טלוויזיה המציגה סצנת יער מותקנת על קיר. המסך מציג את הטקסט "הגדרות תמונה OLED 2023" עם לוגו של LG. מתחת לטלוויזיה יש מדף עם פריטים שונים.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG OLED דגמי 2023

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי OLED דגמי 2023. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

מסך המציג שש תמונות נוף מושלגות לבחירה. טקסט בעברית בחלק העליון והתחתון מנחה את המשתמש, עם שני לחצני ניווט מודגשים. הלוגו של LGWEBSOS.CO.IL נראה בצד שמאל.

אשף תמונה מותאמת אישית | Personalized Picture Wizard

בעזרת תכונה זו תוכלו להגדיר מצב תמונה משלכם, הכי מותאם לכם לעיניים.

המשיכו בקריאה

התמונה כוללת רקע כחול עם לוגו לבן של פלייסטיישן והמספר "5". מעל הלוגו יש כתובת אתר "www.lgwebos.co.il" ולמטה יש טקסט בעברית שמתורגם ל"הגדרות מומלצות".

הגדרות תמונה לקונסולה Playstation 5

במדריך זה אמליץ לכם על הגדרות תמונה לקונסולה Playstation 5 בטלוויזיות LG OLED דגמי 2021 ומעלה.

המשיכו בקריאה

מסך טלוויזיה גדול מציג נופי יער שופעים וירוקים עם אור השמש המסנן בין העצים. טקסט על המסך קורא "הגדורות תמונה OLED 2022" וסמלי לוגו עם "LG" קיימים. מדף מתחת לטלוויזיה מכיל שעון דיגיטלי קטן וסאונד בר.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG OLED דגמי 2022

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי OLED דגמי 2022. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

טלוויזיה בעלת מסך שטוח המציגה סצנה צבעונית בשוק עם טקסטיל ובדים תוססים שונים. טקסט בעברית בתמונה קורא "הגדרות תמונה LED 2022" וכתובת אתר "www.lgwebos.co.il" מוצגת למטה.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG LED / QNED דגמי 2022

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי LED דגמי 2022. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

קונסולת Xbox שחורה עומדת זקופה על מדף מתחת לטלוויזיה התלויה על הקיר ומציגה סצנת משחק. טקסט בעברית בתחתית כתוב "הגדרת תמונה לקונסולת הבית משפחת Xbox סדרה X דגם 2022." תמונה של הקונסולה מוצגת לצד הטקסט.

הגדרת קונסולת המשחקים XBOX Series X לטלוויזיות LG OLED והגדרות תמונה מומלצות

מדריך התקנה לקונסולת המשחקים XBOX Series X על טלוויזיות LG OLED 2022 וגם המלצה להגדרות תמונה…

המשיכו בקריאה

סרטונים מומלצים לצפייה בטלוויזיות LG HDR

המלצה על מספר סרטוני YouTube באיכות גבוהה 4K/8K HDR לצפות על המסך החדש שלכם

המשיכו בקריאה

טלוויזיה בחדות גבוהה המציגה סצנה קוסמית עם כוכבים ועץ זוהר. טקסט בעברית מכסה את התמונה, ותוספת מציגה את תפריט הגדרות הטלוויזיה. הטלוויזיה ממוקמת על משטח עם www.lgwebos.co.il בתחתית.

הגדרת סאונד ברמקול הפנימי בטלוויזיה LG – דגמי 2021 ומעלה

מדריך להגדרת הקול בטלוויזיה שלכם – דגמי 2021 ומעלה, מדריך זה נועד לשיפור הסאונד בטלוויזיה שלכם, המדריך לא תקף על רמקולים חיצוניים או מערכות סטריאו, אלא רק לרמקול הפנימי שבטלוויזיה.

המשיכו בקריאה

סלון מודרני עם טלוויזיית OLED אלגנטית בעלת מסך שטוח המציגה סצנה שלווה על שפת האגם. הטלוויזיה מותקנת על מעמד מינימליסטי. יש שולחן עץ עם כיסא וצמחי בית בקרבת מקום. טקסט בעברית ושנה 2021 מכוסים על התמונה, יחד עם הלוגו של LG.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG OLED דגמי 2021

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי OLED דגמי 2021. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

טלוויזיה צמודת קיר המציגה סצנת שוק צבעונית עם בדים וסחורות אחרות. על הטקסט בעברית כתוב "תמונה תמונה LED 2021 www.lgwebos.co.il" עם הלוגו של LG.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG LED דגמי 2021

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי LED דגמי 2021. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

קונסולת Xbox Series X שחורה ממוקמת אנכית על משטח עכבר שחור ואדום עם הלוגו Glorious PC Gaming Race. הקונסולה מוארת עם נורית הלוגו הלבנה והייחודית שלה Xbox, יושבת על משטח לבן.

הגדרת קונסולת המשחקים XBOX Series X לטלוויזיות LG OLED דגמי 2021 והגדרות תמונה מומלצות

מדריך התקנה לקונסולת המשחקים XBOX Series X על טלוויזיות LG OLED 2021 וגם המלצה להגדרות תמונה…

המשיכו בקריאה

פרסומת הכוללת טלוויזיית LG OLED X וקונסולת המשחקים Xbox Series X עם טקסט בעברית. ברקע נראה סצנת קרב בחלל ממלחמת הכוכבים. הטקסט מתורגם ל"איכות תמונה מוגדרת מחדש עבור קונסולות משחקים." גם קישורים לאתר של LG גלויים.

הגדרות תמונה לקונסולת משחקים XBOX בטלוויזיות LG OLED לדגמי 2019-2020

במדריך זה תוכלו לקבל המלצה להגדרות תמונה לקונסולת המשחקים XBOX Series X לדגמי מסכי LG OLED 2020-2019

המשיכו בקריאה

טלוויזיה בעלת מסך שטוח המציגה פרסומת OLED עם טקסט בעברית, מונחת על קונסולה שחורה וחלקה על קיר אפור. המסך מציג תמונה תוססת של דרך מפותלת דרך יער צפוף בצבע סתיו. לוגו ואתר נמצאים בתחתית המסך.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG OLED דגמי 2020

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי OLED דגמי 2020. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

טלוויזיה מודרנית בעלת מסך שטוח המותקנת על קיר מציגה תמונה חיה של קו חוף סלעי בשקיעה. למסך יש טקסט בעברית המקדם טכנולוגיית UHD LED לשנת 2020. מתחת לטלוויזיה יש מדף המכיל ערימה של בולי עץ לקמין.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG UHD דגמי 2020

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי LED UHD דגמי 2020. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

מסך טלוויזיה המציג משחק וידאו צבעוני עם גרפיקה מצוירת. דמות במשחק מרכיבה משקפי שמש ועומדת על גדת נהר מוקפת בעצים ירוקים. טקסט בעברית מוצג על המסך. השעה בצד ימין למטה היא 8:11.

הגדרות תמונה לקונסולת משחקים בטלוויזיות LG

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה לקונסולת משחקים לדגמי מסכי 2018-2020 של LG 

המשיכו בקריאה

טלוויזיה צמודת קיר מציגה טקסט בעברית עם כותרת "HOW-TO" באנגלית ותמונה קלושה של כוכבים או גלקסיות ברקע. שעון קטן ורמקול נראים בסמוך לתחתית הטלוויזיה.

הסבר על בהירות וניגודיות בטלוויזיה

הסבר על תאורת OLED, בהירות המסך וניגודיות מסך.

המשיכו בקריאה

תקריב של טלוויזיית LG עם טקסט בעברית המוצג על המסך. הטקסט למעלה קורא, "הגדות וכיוון השמע בטלוויזיה" (הגדרות סאונד בטלוויזיה). תוספת מציגה את תפריט הגדרות הסאונד בעברית, ומדגישה את האפשרות לכוונון מצב הקול דינמי (דינמי).

הגדרת סאונד ברמקול הפנימי בטלוויזיה LG – דגמי 2017-2020

מדריך להגדרת הקול בטלוויזיה שלכם, מדריך זה נועד לשיפור הסאונד בטלוויזיה שלכם, המדריך לא תקף על רמקולים חיצוניים או מערכות סטיריאו, אלא רק לרמקול הפנימי שבטלוויזיה.

המשיכו בקריאה

טלוויזיה מודרנית מוצגת על מעמד טלוויזיה מלוטש ונמוך בסלון מינימליסטי עם חלונות גדולים החושפים נוף ים שליו. טקסט בתמונה בעברית ובאנגלית מדגיש תכונות כמו SDR, Full HD, 4K, HDR, Dolby Vision, ומזכיר את "2019 UHD.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG UHD דגמי 2019

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי UHD דגמי 2019. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

סלון מודרני הכולל טלוויזיית LG OLED צמודת קיר המציגה יער ירוק שופע. טקסט בצד שמאל בעברית כתוב "OLED TV 2019". הטלוויזיה תומכת ב-SDR, Full HD, UHD 4K, HDR ו-Dolby Vision. עיצוב מינימליסטי כולל אור צמחי ודקורטיבי.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG OLED דגמי 2019

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי OLED דגמי 2019. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

אדם בסלון מודרני יושב מול טלוויזיה בעלת מסך שטוח התלויה על הקיר ומציגה תמונת גלקסיה. טקסט על הקיר בעברית מציג "SDR / Full HD / 4K / HDR / Dolby Vision". שולחן קטן עם ספל נמצא ליד האדם. הטקסט בתחתית מציין "דגם 2018.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG LED דגמי 2018

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי UHD דגמי 2018. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

סלון מרווח ומודרני הכולל טלוויזיית LG OLED המותקנת על קיר המציגה סצנת יער תוססת. בחדר יש חלון גדול עם נוף מרהיב. טקסט בעברית ובאנגלית מבליט את תכונות הטלוויזיה: SDR/Full HD/4K, HDR/Dolby Vision.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG OLED דגמי 2018

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי OLED דגמי 2018. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

סלון מודרני עם טלוויזיית LG OLED אלגנטית צמודת קיר המציגה סצנת יער ירוקה ותוססת. החדר כולל ריהוט בז', שולחן קפה עגול וחלון גדול עם נוף של עצים שופעים. הטקסט בתמונה מדגיש SDR/Full HD/4K, HDR/Dolby Vision ו-LG OLED TV 2017.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG OLED דגמי 2017

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי OLED דגמי 2017. ניתן למצוא במדריך הגדרות תמונה באיכות SDR / Full HD / 4K / HDR ו-Dolby Vision…

המשיכו בקריאה

סלון מודרני ומואר היטב כולל טלוויזיה גדולה בעלת מסך שטוח על קונסולה לבנה, המציגה תמונת חוף נופית. בחדר יש ריהוט עכשווי, כולל ספה לבנה וכיסא עץ. טקסט בתמונה מבליט טכנולוגיות תצוגה שונות בעברית.

הגדרות תמונה לטלוויזיות LG UHD דגמי 2017

במדריך זה תוכלו לקבל המלצות להגדרות תמונה למסכי UHD כולל Nano Cell דגמי 2017. הגדרות תמונה באיכות SDR/Full HD/4K/HDR/Dolby Vision…

המשיכו בקריאה