תנאי שימוש

עודכן לאחרונה: 10.07.2024

ברוכים הבאים לתנאי השימוש של אתר www.lgwebos.co.il

בטרם עשיית שימוש באתר האינטרנט שלנו (“האתר”) ו/או בשירותי החברה, אנא קרא את תנאי שימוש אלה בקפידה שכן הם מסדירים את השימוש שלך באתר וכן את התוכן והמידע שבו (“התוכן”), אשר מסופקים למטרות מידע בלבד.

לי קוראים רונן פלג ואני מנהל האתר ואת קבוצת הפייסבוק LG WebOS Israel, מעכשיו שתקראו: “מנהל האתר” או “אני” זה אומר: “רונן פלג מנהל האתר ומנהל קבוצת הפייסבוק”.

על ידי כניסה ו/או שימוש באתר, אתה נחשב כמסכים להיות מחויב ולקבל את תנאי שימוש אלה, כמפורט להלן. ככל ואתה לא מסכים לתנאי שימוש אלה, אנא אל תשתמש באתר.

* מסמך זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתייחס לגברים ונשים כאחד.

מנהל האתר ראשי לשנות או לעדכן את תנאי השימוש, בכל עת ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
ככל שמנהל האתר יחליט לעדכן ו/או לשנות את תנאי השימוש, יפורסמו תנאי השימוש המעודכנים באתר יחד עם יום העדכון ב”עודכן לאחרונה (מופיע בחלק העליון של תנאי שימוש אלה).

 1. אתר זה מופעל בעיקר למידע, תוכן, מדריכים ועזרה לקהילת משתמשי LG בישראל גם כאמצעי מידע ושיווק, והתכנים המופיעים בו מסופקים למטרות מידע בלבד. המדיה והתוכן המופיעים באתר לא ייחשבו ו/או יפורשו, בשום צורה, כייעוץ או המלצה, ולא יחייבו את מנהל האתר בשום צורה שהיא. כל התקשרות בין החברה לבינך יעשה באופן ישיר במסגרת הסכם פורמלי נפרד. מובהר בזאת כי במסגרת השארת הפרטים באתר, לא תשתף אותנו במידע סודי כלשהו ללא הסכמה מפורשת ו/או אישור מהמנהל.
 2. מנהל האתר הוא הבעלים הבלעדי של כל הזכויות באתר ובשירותים, לרבות כל זכויות היוצרים, הסימנים המסחריים וזכויות קניין רוחני אחרות הקשורות או כלולות באתר. האתר והתוכן נמצאים בבעלותה הבלעדית של רונן פלג. כל שימוש באתר ובתוכן הינו אסור. אין להעתיק, לשנות, לשכפל, לפרסם, להעביר או להפיץ בכל דרך אחרת את התוכן המופיע באתר.
 3. האתר והתוכן מסופקים לך ‘כמו שהם’ (IS-AS) וללא אחריות מכל סוג, מפורשת או משתמעת. במידה המרבית המותרת בחוק, החברה מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, לרבות, אך לא רק מוגבלת, לכך שהתוכן יהיה מעודכן.
  מבלי להגביל את האמור לעיל, לא מנהל האתר ולא שותפיה, עובדיה, סוכניה או ספקי תוכן של צדדים שלישיים, מצהירים או מבטיחים שהאתר יפעל ללא הפרעות, נטול שגיאות או נקי מווירוסים אחרים.
  אתה מסכים שהשימוש באתר ו/או בשירותים הוא על אחריותך הבלעדית.
 4. ייתכן והאתר יכיל קישורים לאתרי צד שלישי (“אתרי צד שלישי”). מנהל האתר לא שולט בזמינות ובתוכן של אותם אתרי צד שלישי והשירותים שלהם, וכן הם ניתנים בכפוף למסמכים המשפטיים של אותם צדדים שלישיים. מנהל האתר לא נותן מצג או אחריות לגבי כל תוכן, סחורה ו/או שירותים המסופקים על ידי כל אתר של צד שלישי, גם אם הם מקושרים לאתר ו/או לשירותי החברה. מנהל האתר לא ישא באחריות לכל תביעה הנוגעת לתכנים, סחורות ו/או שירותים של אתרי צד שלישי.
 5. תנאי השימוש יהיו כפופים ויתפרשו אך ורק בהתאם לדיני מדינת ישראל. לבתי המשפט הרלוונטיים בתל אביב תהיה סמכות שיפוט בלעדית בכל מחלוקת הנובעת מתנאי שימוש אלה או בקשר אליהם.
 6. תנאי שימוש אלה מהווים את ההבנה המלאה והבלעדית בין החברה לבינך בקשר עם האתר. תנאים אלה מחליפים את כל ההבנות או ההסכמות שנעשו קודם בעל פה ו/או בכתב בין החברה לבינך בקשר עם האתר.
 7. אם יש לך שאלות כלשהן לגבי תנאי שימוש אלה, אנא צור קשר בכתובת המייל: ronenpg@gmail.com

הבהרות חשובות

 • זה אתר התמיכה והעזרה הלא רשמי למען קהילת משתמשי טלוויזיות ושמע LG בישראל.
 • אני לא נציג ולא עובד בחברת LG.
 • הקרדיט לתמונות והצילומים המקורים של LG שייכים ל-LG ובאישור היבואן הרשמי קבוצת ח.י.
 • אני עובד עם העוסקים בתחום (יבואן רשמי, מפתחי אפליקציות, פורומים מחו”ל וכדו’) על מנת לתת לכם את התמיכה הטובה יותר.
 • כל המידע והשימוש באתר, בפורומים ובקבוצת הפייסבוק הם על אחריותכם בלבד והינו בגדר המלצה בלבד.
 • אם מצאתם בעיות באתר, תוכן פוגעני, בעייתי, לא חוקי, בעיות נגישות, שגיאות וכדו’ אנא צרו קשר שאבדוק ואטפל בעניין.
 • קבוצת התמיכה בפייסבוק – את חוקי הקבוצה תוכלו למצוא כאן.
 • מידע אודות מפעיל האתר, הפורום ומנהל קבוצת הפייסבוק תוכלו – למצוא כאן.
 • שירות ותמיכה של היבואן הרשמי של LG בישראל קבוצת ח.י תמצאו – באתר של היבואן.
 • זכויות יוצרים – אתר lgwebos.co.il עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו, כל התמונות באתר עם זכויות יוצרים, אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א’ לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות אלי – צרו קשר.

חזרה לאתר