מדיניות פרטיות

עודכן לאחרונה: 10.07.2024

ברוכים הבאים למדיניות הפרטיות של האתר www.lgwebos.co.il

מדיניות פרטיות זו (“מדיניות הפרטיות”) מסדירה את האופן האתר www.lgwebos.co.il משתמש במידע אישי באתר זה.

💡 מסמך זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתייחס לגברים ונשים כאחד.

💡 הבהרה: כשכתוב “אני” או “מנהל” או “מנהל האתר”, זה אומר: רונן פלג מנהל האתר.

בטרם עשיית שימוש באתר האינטרנט שלנו (“האתר”) ו/או בשירותי שלנו, אנא קרא את הוראות המדיניות בקפידה שכן הם מפרטים אודות פעילות החברה בכל הקשור למידע בחברת לספק לאתר, וכן את התוכן והמידע שבו (“התוכן”), אשר סופקים למטרות מידע בלבד.

מנהל האתר רשאי לשנות את מדיניות הפרטיות לפי שיקול דעתו בכל עת, ושימוש באתר משמעותו הסכמה לתנאי מדיניות הפרטיות העדכנית באותו הזמן באתר.

על ידי כניסה ו/או שימוש לאתר, אתה נחשב כמסכים להיות מחויב ולקבל את תנאי מדיניות אלה, כמפורט להלן. ככל ואתה לא מסכים לתנאים אלה, אנא אל תשתמש באתר.

איסוף ועיבוד מידע

אנו עשויים לאסוף, לעבד ולהשתמש במידע שאתה מספק דרך פרטי יצירת קשר באמצעות משלוח טופס מקוון או טופס דומה במסגרתם תמסרו לנו מידע מסוים כגון שם, כתובת דוא״ל, מספר טלפון, ותוכן הפניה.

הסכמה במסירת פרטי הקשר, כגון שם, מספר טלפון ודואר אלקטרוני נעשית מבחירתך ומרצונך החופשי.

פרטים אלו ישמשו את מנהל האתר למטרות יצירת קשר, או להמשך טיפול וגם העברה לגורם שלישי במקרה שצריך (לדוגמה העברה ליבואן או לחנות מתמחה).
בעת השימוש באתר או בהשארת פרטים באתר, הנך מסכים לתנאי מדיניות הפרטיות ולכל איסוף, עיבוד ושיתוף של המידע האישי למטרות המפורטות בה.

כולל גם תמיכה באמצעות טלפון, דוא”ל, WhatsApp, Facebook Messenger או באמצעים אחרים.

קבצי יומן (“LOG” / “לוג”)

מנהל האתר עשוי להשתמש בקבצי לוג. המידע המופיע בקבצי ה-LOG כולל כתובת IP, סוג דפדפן, חותמת תאריך וזמן, עמודי הפניה ויציאה, מיקום, פעולות סינון, הקלקות וכל מידע אחר העשוי להימסר לנו מהדפדפן שלך, אנו עשויים להשתמש במידע כאמור לצורך ניתוח מגמות, ניהול הפעילות, מעקב אחר תעבורת המשתמשים בפעילות ולצורך איסוף מידע דמוגרפי.

“עוגיות” וטכנולוגיות דומות

אתר זה משתמש בקובצי עוגיות/קוּקִית/”Cookies” (קבצי זיהוי אנונימיים) וטכנולוגיות מעקב אחרות הנחוצים לתפקודו של האתר, במטרה לתפעל ולשפר את חוויה הגלישה באתר, מנהל האתר עשוי לאסוף, לעבד ולהשתמש במידע זה על מנת לקבל סטיסטיקות גלישה, רכישות, לתפקוד האתר, ולשיפור חווית המשתמש.

“עוגייה” הנה קובץ טקסט קטן המשמש, לדוגמה, לאיסוף מידע אודות פעילותך באתר על מנת לאחזר מידע שנמסר קודם לכן. “עוגיות” מסוימות וטכנולוגיות אחרות עשויות לכלול מידע הנדרש לאימות וזיהוי משתמשים.

במסגרת פעילותו התקינה של האתר, תיתכן שמירה של “עוגיות” זמניות על גבי המכשיר ממנו מתבצעת הפעלת האתר.

מרבית הדפדפנים מאפשרים לך לשלוט בקובצי עוגיות, כולל אם לקבל אותם או לא וכיצד להסיר אותם. ברוב הדפדפנים, אתה יכול להגדיר כי יודיעו לך אם תקבל קובץ עוגייה, או לבחור לחסום קובצי עוגיות באמצעות הדפדפן/המכשיר שלך.

מנהל האתר וקבוצת הפסייבוק יכול לשנות או לעדכן את תנאי המדיניות, בכל עת ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
ככל שנעדכן ו/או לשנות את תנאי המדיניות, יפורסמו תנאי המדיניות המעודכנים באתר יחד עם יום העדכון ב”עודכן לאחרונה” (מופיע בחלק העליון של תנאי מדיניות אלה).

כלי אנליטיקה

האופן שבו מנהל האתר עושה שימוש במידע אישי
השימוש במידע אשר תמסרו לנו וייאסף על ידינו ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין – וזאת למטרות המפורטות להלן: על מנת לאפשר שימוש באתר.

כלים אנליטיים

האתר אוסף נתונים ומבצע ניתוחים סטטיסטיים על אודות השימוש באתר בעצמה או באמצעות חברות אחרות (כמו גוגל, SEO וכדו’), האוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירותו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, והוא נועד לצרכי ניתוח, מחקר ובקרה, והעמותה רשאית לעשות בו שימוש, לרבות להעבירו לצד שלישי, לפי שיקול מנהל האתר.

קישורים למוצרי צד שלישי

האתר עשוי לאפשר לכם ליצור אינטראקציה עם או להכיל קישורים לחשבון צד שלישי שלך ולאתרי צד שלישי אחרים, אפליקציות ושירותים שאינם בבעלותנו או בשליטתנו (כל אחד מהם “שירות צד שלישי”).

מנהל האתר לא אחראי לנהלי הפרטיות או לתוכן של שירותיי צד שלישי. שים לב ששירותי צד שלישי עשויים לאסוף ממך מידע אישי. בהתאם לכך, אנו ממליצים לך לקרוא את התנאים וההגבלות ומדיניות הפרטיות של כל שירות צד שלישי בו תבחר להשתמש.

אבטחה

מנהל האתר שואף לעשות שימוש באמצעים מקובלים וסבירים על מנת להגן על המידע האישי שלך, מנהל האתר אינו מתחייב שהאתר יהיה חסין באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע.

הזכויות שלכם והגנה על הפרטיות שלכם

מנהל האתר מכבד את זכותכם לפרטיות ומעוניין לשמור רק מידע נדרש, עדכני ומדויק.
חשוב לנו לציין כי כל אדם רשאי לעיין במידע עליו המצוי באתר, וככל שימצא כי מידע זה אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, ניתן לפנות אלינו בבקשה מפורטת לתקן או למחוק את המידע כאמור, בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א – 1981.

דין ומקום שיפוט

תנאי המדיניות יהיו כפופים ויתפרשו אך ורק בהתאם לדיני מדינת ישראל. לבתי המשפט הרלוונטיים בתל אביב תהיה סמכות שיפוט בלעדית בכל מחלוקת הנובעת מתנאי מדיניות אלה או בקשר אליהם.

תנאי מדיניות אלה מהווים את ההבנה המלאה והבלעדית בין החברה לבינך בקשר עם האתר. תנאים אלה
מחליפים את כל ההבנות או ההסכמות שנעשו קודם בעל פה ו/או בכתב בין החברה לבינך בקשר עם האתר.

אם יקבע בפסק דין או בהחלטה שיפוטית סופית וחלוטה כי אין תוקף לחלק כלשהו במדיניות פרטיות זו, יהא בטל אותו חלק בלבד וכל שאר חלקי מדיניות פרטיות זו יעמדו בתוקפם.

אם יש לך שאלות כלשהן לגבי תנאי המדיניות, אנא צור קשר בכתובת המייל: ronenpg@gmail.com

חזרה לאתר