אפליקציית Stremio לטלוויזיות LG

שמור במועדפים

אפליקציית Stremio מציע חווית בידור מאובטחת, מודרנית וחלקה, כל זה בטלוויזיה שלכם!

תמונת קידום מכירות עבור Stremio הכוללת את הלוגו של האפליקציה במרכז מוקף ברקע מטושטש של שירותי סטרימינג פופולריים כגון Prime Video, Hulu, HBO Max, Apple TV ו-Disney+. דמות אנימציה צבעונית המחזיקה שלט זוהר נמצאת בפינה הימנית התחתונה.

Stremio היא אפליקציית הזרמת וידאו, המאפשרת לכם לצפות ולארגן תוכן וידאו משירותים שונים, כולל סרטים, סדרות, טלוויזיה בשידור חי וערוצי וידאו. התוכן נצבר על ידי מערכת תוסף המספקת זרמים ממקורות שונים.

Stremio הוא למעשה מרכז מדיה מודרני שנותן לכם את החופש לצפות בכל מה שתרצה במקום אחד. אפשר להגיד שהיא אלטרנטיבה לקודי ההבדל כאן שהיא בטוחה יותר.

האפליקציה כוללת הרחבות רבות שתוכלו להוריד דרך האפליקציה במחשב או בנייד ולהתאים אותם לטלוויזיה (כמו תחנות רדיו כדו’) וגם תוכלו לחפש הרחבות ברשת שיצרו ע”י משתמשי השירות (בדומה לקודי).

ממשק הזרמת סדרות טלוויזיה מציג את "Gen V" עם פרטי פרק. ל-S1E4 שכותרתו "האמת כולה" יש תיאור על אוניברסיטת גודולקין. תמונות ממוזערות לפרקים 4, 5 ו-6 מתארות סצנות שונות מהתוכנית. הכרטיסייה עונה 1 מודגשת.
Stremio מגיע עם ממשק קל לשימוש וספריית תוכן מגוונת, כולל תמיכה ב-4K HDR, תוכלו לגלות תוכן חדש ברשת (דרך תפריט “גלה”), משתמשים יכולים ליהנות מהסרטים ותוכניות טלוויזיה האהובות עליהם בכל המכשירים שלהם, ועם המחויבות שלה לאבטחה גבוהה.

ממשק הזרמת סדרות טלוויזיה מציג את "Gen V" עם פרטי פרק. ל-S1E4 שכותרתו "האמת כולה" יש תיאור על אוניברסיטת גודולקין. תמונות ממוזערות לפרקים 4, 5 ו-6 מתארות סצנות שונות מהתוכנית. הכרטיסייה עונה 1 מודגשת.

Stremio היא הבחירה האולטימטיבית לחוויית סטרימינג נטולת דאגות ואיכותית.

ממשק פלטפורמת סטרימינג המציג את הסדרה "Gen V" מודגשת. הפרטים כוללים אורכו 47 דקות, שוחרר בשנת 2023 ודירוג 7.9. סדרות נוספות שהוצגו הן "גופות", "בלתי מנוצח", "העידן המוזהב", "איש מסור שרשרת" ו"חוקר: בס ריבס.

📺 שם האפליקציה בחנות בטלוויזיה: “Stremio“.
📺 שפות: רב שפות כולל עברית.
📺 תמיכה בטלוויזיות LG מדגמי 2020 (webOS 5.0) ומעלה. ולא! אין להם כרגע תוכניות לתמוך בדגמים ישנים יותר.

מסך טלוויזיה מציג את ממשק אפליקציית Stremio, בעיקר בעברית. המסך מציג רשימה של אפשרויות תפריט בצד שמאל, כאשר דף הבית מודגש. ברקע מופיע כותרת התוכנית "הבנים" ותמונות קשורות.

סמל סגול וכחול בצורת יהלום עם סמל לחצן הפעלה לבן במרכז. קל לשימוש

Stremio תוכנן להיות ידידותי למשתמש וקל לשימוש. עם הממשק הנקי והאינטואיטיבי שלו תוכלו לנווט בקלות ולמצוא את התוכן שבו תרצו לצפות.

צילום מסך של ממשק שירות סטרימינג, המציג מדור "המשך לצפות" עם תוכניות טלוויזיה וסרטים שונים כמו "פיקארד" ו"רביעי", וקטע "סרטים פופולריים" הכולל כותרים כמו "קוואנטומניה", "בבל" ו"אינסוף בריכה.

סמל סגול וכחול בצורת יהלום עם סמל לחצן הפעלה לבן במרכז. מכשירים

הכל במקום אחד!
Stremio זמין עבור מגוון רחב של פלטפורמות (כולל Windows, Mac, Linux, Android ועוד), Stremio תעקוב אחר ההתקדמות שלכם בכל המכשירים, פשוט התחבר והמשך לצפות מבלי להגדיר את האפליקציה שוב בכל מכשיר חדש.

תמיכה בווידאו בחדות גבוהה

נגן וידאו משולב התומך ברוב פורמטי הווידאו, כולל תוכן 4K HDR, מאפשר לך ליהנות מהאיכות הגבוהה.

ילדה מונפשת עם שיער חום כהה ארוך, לובשת תלבושת אדומה, מביטה בתשומת לב בידה הזוהרת המוקפת בניצוצות זהובים קסומים. הרקע הוא קיר סלעי מפורט והלוגו "4K ULTRA HD" נראה בפינה השמאלית העליונה.

סמל סגול וכחול בצורת יהלום עם סמל לחצן הפעלה לבן במרכז. נגן הוידיאו

בזמן ניגון הוידיאו תוכלו לשנות את שפת הכתוביות והעיצוב של הגופן, לבחור את שפת הדיבוב (אם יש) ושינוי מהירות הניגון.

כמו כן, ניתן בעזרת התוסף של OpenSubtitles להוריד כתוביות בזמן אמת ישירות לתוכן שאתם צופים בו.

קדימה/אחורה – פה הם קצת פספסו, אני חושב שהנגן עצמו פשוט מדי והיו צריכים לשפר אותו שיהיה יותר נוח, יציב וידידותי למשתמש.

סמל סגול וכחול בצורת יהלום עם סמל לחצן הפעלה לבן במרכז. ספריית תוכן

Stremio משתלב עם מספר רב של מקורות וידאו פופולריים, כגון Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, YouTube ועוד רבים.

כך תוכלו לגלות בעזרת האפליקציה והחיפוש המקדם שבה, את התוכן האהוב עליכם והאפליקציה אוטומטית תעביר אותכם לשירות הנכון עם התוכן שבחרתם לצפות בו.

תמונה המציגה ערימה אנכית של סמלי לוגו של שירותי סטרימינג פופולריים, כולל Prime Video, Hulu, HBO Max, Apple TV, YouTube, Disney+ ו-Netflix. כל לוגו מוצג על סמל ריבוע מעוגל, מסודר בפרספקטיבה תלת-ממדית.

לדוגמה כאן אפשר לראות תוכן מאמזון פריים ישירות דרך האפליקציה:
צילום מסך של ממשק תוכנית הטלוויזיה "הבנים" עם עונה 4, פרק 1 שכותרתו "מחלקת הטריקים המלוכלכים". התיאור מסכם את עלילת הפרק, ולהלן שלוש תמונות ממוזערות של פרקים עם תמונות תצוגה מקדימה קטנות. הנושא החזותי הוא אפל ואינטנסיבי.

סמל סגול וכחול בצורת יהלום עם סמל לחצן הפעלה לבן במרכז. חינם ומאובטח

השירות בחינם.Stremio מציע אבטחה ופרטיות ללא תחרות למשתמשים.
עם התכונה הייחודית של הפעלת תוספות מרחוק, Stremio מספקת דרך בטוחה יותר להזרים את התוכן המועדף עליכם בהשוואה לפלטפורמות אחרות. האבטחה והפרטיות שלך הם בראש סדר העדיפויות, והפלטפורמה מבטיחה שכל הנתונים שלך מוגנים.

איור של חתול כחול מרכיב משקפיים ומעיל שרשרת אפור, אוחז בקסדה מוזהבת עם נוצה סגולה בכפה אחת ומגן זהב בשנייה. על המגן סמל משולש. לחתול יש הבעה חמורה.


סמל סגול וכחול בצורת יהלום עם סמל לחצן הפעלה לבן במרכז. התקנה

 1. יש להיכנס לחנות האפליקציות בטלוויזיה ולחפש ולהוריד את האפליקציה: “Stremio“.
 2. האייקון לאחר ההתקנה התווסף לכם בסוף סרגל האפליקציות, תוכלו להזיז אותו לאיפה שנוח לכם.
  אייקון בצורת יהלום בצבע כחול וסגול עם כפתור הפעלה לבן במרכז. הרקע שחור.
 3. הפעילו את האפליקציה, תיצרו חשבון חדש או שתתחברו לחשבון הקיים שלכם.
 4. מומלץ להגדיר את הכל (בפעם הראשונה) דרך האפליקציה במחשב ושם גם להוסיף את התוספים שאתם רוצים בשירות.

סמל סגול וכחול בצורת יהלום עם סמל לחצן הפעלה לבן במרכז. הגדרות ראשוניות

לאחר שתתקינו את Stremio בטלוויזיה שלכם ותיצרו חשבון, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבקר בקטלוג התוספים ולהתקין כל תוסף שתרצו, וזהו אתם מוכנים! לאחר מכן, אתם יכולים ללכת לתפריטים Discover או Board כדי להתחיל לחקור תוכן.

מומלץ להגדיר את הכל (בפעם הראשונה) דרך האפליקציה במחשב ושם גם להוסיף את התוספים ומקורות התוכן שאתם רוצים בשירות. על מנת לבחור ולהתקין תוספות תצטרכו את להתקין את האפליקציה על המחשב האישי שלכם.

 1. הורידו והתקינו את האפליקציה מהאתר stremio.
 2. הפעילו את האפליקציה ותתחברו לחשבון שלכם.
 3. יש לעבור למסך “תוספות” דרך התפריט הצד ולהתקין את התוספים שאתם רוצים.
  ממשק משתמש בעל נושא כהה מציג רשימה של יישומים עם אפשרויות להתקנתם. ארבע יישומים רשומים: רדיו, Peario, Shuflix - התקנה מבוטלת ו-Superflik. כל ערך כולל שם אפליקציה, גרסה, תיאור וכפתור ירוק "התקן".
 4. באפליקציה בטלוויזיה יש ללחוץ על “סינכרון תופסים” על מנת לקבל אותם לטלוויזיה (חד פעמי או בכל פעם שאתם מתקינים תוסף חדש).
 5. בנוסף תגדירו את מיקום התוכן שלכם – יש לעבור למסך “ספרייה” ולבחור מאיפה אתם רוצים לצרוך את התוכן שלכם.
  ממשק אפליקציה בעברית המציג כרזות של סרטים ותוכניות טלוויזיה בפורמט ניתן לגלילה אופקית. הכרזות כוללות את "תיאוריית המפץ הגדול", "אנקנטו" ו"כוס במגפיים". להלן סמלים וטקסט המציינים תכונות שונות של האפליקציה.

סמל סגול וכחול בצורת יהלום עם סמל לחצן הפעלה לבן במרכז. הגדרות באפליקציה

באפליקציה Stremio בטלוויזיה יש מסך הגדרות עם מגוון של אפשרויות להגדרה אישית ונוחה לשימוש.

 • חיבור והתנקות לחשבון.
 • הגדרות ממשק – שינוי שפה, עיצוב, אנימציות, טשטש רקע.
  מסך דיגיטלי המציג תפריט הגדרות עם אפשרויות שפה שונות. כמה אפשרויות שפה, כמו עברית ומקדונית, מודגשות. התפריט כולל קטגוריות הגדרות כלליות כגון "נושא" ו"אודות". סמלים נמצאים בצד שמאל.
 • ניגן – כתובים (שפה, גודל, עיצוב ועוד), אודיו (שפה), הגדרת זמן הקפצה קדימה/אחורה בניגון, נגן אוטומטי את הפרק הבא.
  צילום מסך המציג תפריט הגדרות בשפה העברית עם אפשרויות לחיצה מרובות להתאמות, כגון "משך זמן חיפוש" והגדרות שפה שונות. הממשק מוגדר על רקע כהה.
 • שרת – חיבור וניתוק.
 • אודות – גרסה ומסמכים.

סמל סגול וכחול בצורת יהלום עם סמל לחצן הפעלה לבן במרכז. שינוי שפה

דרך האפליקציה ניתן לשנות למגוון רחב של שפות כולל עברית.

מסך תפריט הגדרות מציג אפשרויות שונות כגון ממשק, השמעה, שרת, אודות, שפה, ערכת נושא, אנימציות וטשטוש רקע. תחת שפה, מופיעות אפשרויות שפה מרובות, כולל צרפתית, עברית, הינדית, קרואטית, הונגרית, אינדונזית ואיטלקית.

 1. על מנת לשנות את השפה יש לעבור למסך ההגדרות באפליקציה (Settings).
 2. לבחור באפשרות “Interface” (ממשק).
 3. לבחור באפשרות “Language” (שפה).
 4. לגלול ברשימה לבחור את השפה “עברית”.

חתול כחול ורך לבוש במעיל מעבדה, עניבה ומשקפי מדע מחזיק שיקוי בכפה אחת ומושיט את הכפה השנייה לעבר סמל כפתור הפעלה כחול זוהר. החתול נראה נרגש, עם איור נורה מעל ראשו המסמל רעיון.