חברת LG הכריזה על ליין מסכי הטלוויזיה לשנת 2022 המגדיר מחדש את איכות הצפייה ואת חווית המשתמש

דגמי 2022 של LG מספקים איכות תמונה מעולה, מגוון גדול יותר של גדלי מסך, ושירותים לסגנון חיים חכם.

חברת LG חושפת דגמים חדשים למסך הטלוויזיה המוביל, LG OLED, כולל את דגם ה-OLED הראשון בעולם בגודל 97′. כמו כן, מכריזה החברה על המעבד החכם החדש שלה.

[04/01/2022]

LG Electronics חושפת את ליין הטלוויזיות המתקדם והמרשים ביותר שלה עד כה, ובראשן טלוויזיות ה-OLED יוצאות הדופן מדגמי 2022. הדגמים החדשים של LG עומדים לשפר את חווית הצפייה וחווית המשתמש לרמות שלא היו מוכרות עד היום, בזכות טכנולוגיות תמונה איכותיות ומערכת הפעלה משופרת.

LG OLED

הטלוויזיה המובילה בשוק הפרימיום העולמי מזה תשע שנים וזוכת פרס החדשנות של CES זה שמונה שנים רצופות, LG OLED, עיצבה מחדש את סגמנט טלוויזיות הפרימיום כדי להפוך לבחירה מועדפת של מיליוני צרכנים ברחבי העולם, לפי מספר יחידות שנשלחו בין השנים 2013 – 2021 (לפי Omdia).

פאנל ה-OLED המתקדם של LG ממקם את הדגמים החדשים מסדרת G2 בקטגוריה משלהם. הרמה הבאה באבולוציה של OLED, טכנולוגיית ה-OLED evo המופיעה הן בסדרת G2 והן בסדרת C2 של LG, מספקת בהירות גבוהה יותר לתמונות אולטרא-ריאליסטיות עם בהירות ופרטים מדהימים. הטלוויזיות מסדרת G2 מופעלות על ידי המעבד החכם החדש LG α (Alpha) 9 Gen 5 וטכנולוגיית Brightness Booster של החברה מאפשרת לספק בהירות רבה עוד יותר באמצעות פיזור חום משופר ואלגוריתם  מתקדם יותר. ה-Brightness Booster זמין בסדרת LG OLED G2 בלבד.

סדרת G2 של LG לשנת 2022 מציגה דגם חדש בגודל 83 אינץ’ ואת דגם ה-OLED הראשון בעולם בגודל 97 אינץ’ שישלים את טלוויזיות ה-55, 65 ו-77 אינץ’ המשווקות כבר על ידי החברה. סדרת LG G2 מאופיינת בעיצוב מעודן, תוך הצמדת המסך לקיר במבנה דומה לזה של תצוגה בגלריה.

💡 דגמי 2022: A2, B2, C2 G2 ו-Z2

סדרת ה-C2 של LG מציעה את המבחר המגוון ביותר של גדלי מסך עם סך של שישה לשנת 2022: טלוויזיית ה-OLED הראשונה בעולם בגודל 42 אינץ’, אידיאלית למשחקי קונסולות ומחשבים, בנוסף לדגמי 48, 55, 65, 77, 83 אינץ’. סדרת טלוויזיות OLED זו כוללת מסגרת דקה יותר לחוויית צפייה סוחפת יותר בנוסף להענקת עיצוב אלגנטי יותר לטלוויזיה.

דגם פאנל evo גודל באינץ’ מעבד קצב רענון גירסת HDMI רזולוציה
Z2 לא 88, 77 A9 Gen 5 120Hz 2.1 8K
G2 כן (בהיר יותר מהדגם C2) 97, 83, 77, 65, 55 A9 Gen 5 120Hz 2.1 4K
C2 כן (מגודל 55″ ומעלה) 83, 77, 65, 55, 48, 42 A9 Gen 5 120Hz 2.1 4K
B2 לא 77, 65, 55 A7 Gen 5 120Hz 2.1 4K
A2 לא 77, 65, 55, 48 A7 Gen 5 60Hz 2.0 4K

לחצו כאן לקרוא מידע על הפאנל החדש OLED EX החדש עד 30% תאורה יותר בדגמי 2022.

מהיר וחכם יותר

מעבד α 9 Gen 5 הניצב בלב רוב דגמי הטלוויזיה החדשים של LG, ממנף יכולות למידה עמוקה כדי לשפר את הביצועים ולהעניק לתמונות המוצגות על המסך איכות תלת מימדית יותר, באמצעות אבחנה מדויקת בין אלמנטים הניצבים בחזית התמונה ובין הרקע. α9 Gen 5 גם מרחיב את יכולות הקול של AI Sound Pro של LG כדי לספק לצופים אודיו אמיתי יותר; ומאפשר לרמקולים המובנים של הטלוויזיות להפיק צליל סראונד וירטואלי 7.1.2.

מעבד a 9 דור חמש זמין בדגמים הבאים: OLED Z2, OLED G2, OLED C2, QNED Mini LED QNED99, QNED Mini LED QNED95.

ממשק משתמש משודרג

הגרסה העדכנית ביותר של פלטפורמת ה-Smart TV החדשנית של LG מביאה לחיים את חווית המשתמש בטלוויזיות החדשות, ומספקת נוחות מרבית, ותהליך קל יותר של גילוי תוכן קל יותר. מערכת ההפעלה webOS 22 מציגה פרופילים אישיים המאפשרים למשתמשים ליהנות מחוויית צפייה מותאמת אישית. תחת כל פרופיל, יכולים משתמשים להגדיר גישה מהירה לשירותי הסטרימינג המועדפים עליהם, לקבל המלצות תוכן מותאמות על סמך היסטוריית הצפייה ולצפות בעדכונים בזמן אמת בתוצאות המשחקים של קבוצות הספורט האהודות על כל משתמש כזה. ניתן להיכנס לפרופילים מדפדפן הטלוויזיה או מסמארטפון עם NFC Magic Tap.

NFC Magic Tap

מאפשר גם לשקף מסך של מכשיר נייד לטלוויזיית. שיתוף תוכן נתמך על ידי אנדרואיד ו-IOS תואמים. שיקוף מסך נתמך על ידי מכשירי אנדרואיד תואמים, כאשר תמיכה במכשירי IOS תגיע בהמשך השנה.

בנוסף, צופים יכולים לשקף תוכן מטלוויזיה אחת לאחרת בבית באמצעות Room To Room Share, המאפשר צפייה בתכני כבלים או לוויין בטלוויזיה אחרת באמצעות Wi-Fi ללא ממיר נוסף.
שיתוף מחדר לחדר יהיה זמין באמצעות עדכון קושחה שיבצע במחצית הראשונה של 2022. תומך בתוכן מממירים (set-top boxes) ושידורים יבשתיים בלבד.

חידוש נוסף לשנת 2022, Always Ready הופך טלוויזיית LG לתצוגת מדיה כאשר היא אינה בשימוש. ניתן להגדיר בקלות בתפריט ההגדרות, Always Ready מופעל בלחיצה על לחצן ההפעלה בשלט של LG, כדי להפוך את המסך לקנבס דיגיטלי להצגת יצירות אמנות, מעקב אחר תצוגת שעון או השמעת מוזיקה.

Always Ready זמין בדגמי OLED Z1, OLED G2, QNED Mini LED QNED99, QNED Mini LED QNED90. ניתן לבטל את התוכנה מתפריט ההגדרות בטלוויזיה.

שדרוג בינה מלאכותית, ThinQ AI יאפשר לטלוויזיות של LG להפוך לרכזות בית חכם אמיתי. מעבר לשליטה קולית ללא מאמץ, ותאימות למכשירים אחרים המופעלים על ידי ThinQ, ThinQ AI מציעה עתה LG תמיכה ב-Mater, תקן חדש לבית חכם מאובטח ומחובר בצורה חלקה יותר, שיאפשר לטלוויזיות LG לתפקד כבקר להתקנים מחוברים. התמיכה ב-Matter תהיה זמינה במחצית השנייה של 2022.

איכות תמונה מעולה

טלוויזיות LG OLED ממשיכות להעלות את רף איכות התמונה. הפאנלים במגוון דגמי ה-OLED ל- 2022 אושרו על ידי סוכנות בדיקות המוצרים העולמית Intertek ל-100 אחוזי דיוק צבע ו-100 אחוזי טווח צבע. טלוויזיות LG OLED ייחודיות ביכולתן להתאים את הצבעים אל תוכן המקור המקורי ולהפיק את כל הצבעים בצורה מדויקת, ללא קשר למידת הבהירות או הכהות של התמונות המוצגות.

פאנל LG OLED מאושר על ידי Intertek עבור 100% צבע הנמדד ל-CIE DE200 עם 125 דפוסי צבע. טלוויזיות ה-OLED של LG (מאושר על יכולות לבטא 100% מספקטרום ה-DCI-P3 על פני מרחב צבע תלת מימדי המכסה את טווח הארה המלאה של הטלוויזיות, לפי IDMS 1.03C (cl. 5.31).

כל מכשירי ה-OLED של LG מאושרים כחופשיים מהבהוב הן על ידי TÜV Rheinland והן על ידי Underwriters Laboratories, וללא סנוור בבדיקות על ידי UL. פאנלים OLED של LG זכו להכרה גם על ידי TÜV Rheinland בזכות פליטת אור כחול נמוכה במיוחד, והם הראשונים בעולם שעומדים בדרישת פליטת האור הכחול הנמוכה של סוכנות תקינת בריאות האמריקאית Eyesafe. הטלוויזיות של LG מקלות על הלקוחות לראות סרטים כפי שהתכוונו היוצרים שלהם: החברה הייתה אשתקד לראשונה המציעה מעבר אוטומטי למצב Filmmaker Mode, בעת הצגת תוכן משירות Amazon Prime Video .

ללא תחרות במשחקים

לאורך השנים היו טלוויזיית OLED הראשונות שתמכו בתקן ב-NVIDIA G-SYNC, ובהמשך הייתה טלוויזיית 8K OLED של החברה ראשונה שאפשרה משחקי 8K עם כרטיסים גרפיים מסדרת NVIDIA GeForce RTX™ 30. עם זמן התגובה של אלפית שנייה, השהיית קלט נמוכה ועד ארבע יציאות HDMI 2.1, אין זה מפתיע ש-LG OLED היא הבחירה המועדפת על שחקני הקונסולות והמחשבים. תמיכה בפלטפורמות המשחקים NVIDIA GeForce NOW ו-Google Stadia בענן, מאפשרת לגיימרים להתחיל ליהנות – כאשר כל שנדרש הוא חיבור של בקר תואם.

בשנת 2022, לקוחות LG יכולים לבחור ולעבור בקלות בין תכונות ספציפיות למשחק ולהציג הגדרות מוגדרות מראש ישירות מתפריט Game Optimizer של הטלוויזיה. תפריט Game Optimizer מספק גישה מהירה למצב החדר האפל החדש, שמתאים את בהירות המסך לחוויית משחק טובה יותר כאשר האורות כבויים. הגדרות עבור G-SYNC® Compatible, FreeSync™ Premium וקצב רענון משתנה (VRR) נגישות בקלות מ-Game Optimizer. יתרה מכך, מצב ספורט חדש מצטרף להגדרות מוגדרות מראש עבור יריות מגוף ראשון, משחקי תפקידים ומשחקי אסטרטגיה בזמן אמת, ומספק פרטים נוספים ליותר ריאליזם.

מפרטי טכני לגיימרים דגמי 2022:

 

 

OLED 8K OLED 4K QNED Mini LED 8K QNED Mini LED 4K QNED 4K
Z2 G2 C2 B2 A2 QNED99 QNED95 QNED90 QNED85 QNED80
Number of Ports Compliant with HDMI2.1 48Gbps 4 4 4 2 4 4 2 2 2
Number of Ports Compliant with HDMI2.0 2 3 2 2 2
eARC Enhanced ARC Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
ALLM

Auto Low Latency Mode

Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
VRR HDMI VRR Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
VRR NVIDIA

G-Sync

Yes Yes Yes Yes
VRR AMD

FreeSync

Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
DSC Display Stream Compression Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes

LG QNED MINI LED

בהפגנת ההובלה המתמשכת שלה בתחום טלוויזיות ה-LCD חושפת LG גם קו טלוויזיות QNED מורחב לשנת 2022. טכנולוגיית Quantum Dot NanoCell של LG, מציעה איכות תמונה מבריקה, בצבעים גדושים ועשירים. הצג מספק צבעים עשירים ומדויקים הן באזורים הבהירים והן באלה הכהים ביותר של הסצנה. LG QNED Mini LED TV מציע ניגודיות מדהימה הודות לטכנולוגיית דיוק העמעום של LG. כל הדגמים החל מסדרת QNED90 מאושרים ל-100% עקביות צבע: הצופים רואים את אותה תמונה באיכות גבוהה בכל פעם, אפילו בזוויות צפייה שונות.

LG QNED (מוסמך על ידי Intertek) מספקות עקביות צבע גבוהה שנרשמה ב-100% על ידי CIE DE2000 על פני 18 תבניות צבע עם זווית צפייה של ±30°

חוויה אינטראקטיבית

בשנת 2022, LG גם מגדירה מחדש את תפקיד הטלוויזיה עם הוספת שירותים חדשים המאפשרים חוויות אישיות ואינטראקטיביות יותר בבית.

LIVENow
אפליקציית LIVENow עטורת הפרסים מציעה גישה לקונצרטים חיים מקוונים, מופעים, ספורט ואירועי פרימיום חיים אחרים, בהם יכולים משתמשים להשתתף באופן פעיל כמו גם לצפות בהם. עם LIVENow הופכת הטלוויזיה של LG לשער לחוויות וירטואליות חדשות, ומציעה את היכולת ליהנות מקונצרטים עם חברים ובני משפחה ועם מעריצים מכל העולם.

1M HomeDance
למי שרוצים לרקוד כמו אלילי ה-K-Pop האהובים עליהם, מציגה LG TV את אפליקציית 1M HomeDance.
האפליקציה הזאת נוצרה בשיתוף פעולה עם 1 MILLION Dance Studio, אחד מצוותי הכוריאוגרפיה הפופולריים ביותר של K-Pop, ומספקת מבחר רחב של הדרכות כדי לעזור למשתמשים לשכלל את מהלכי הריקוד שלהם. משתמשים יכולים לבדוק את כושר הריקוד שלהם באמצעות הפעלת מצב מצלמה בזמן שהם רוקדים יחד עם הכוריאוגרפים המקצועיים של 1MILLION, או לקחת הפסקה, לשבת אחורה ולצפות בקטעי הריקוד האהובים עליהם.

LG Fitness
היא פלטפורמת הבריאות הראשונה של LG, המסייעת ליהנות מאורח חיים בריא יותר בבית. משתמשים יכולים למצוא את תוכנית האימון האידיאלית על סמך המלצות המערכת או ליצור תוכנית משלהם על ידי בחירה מתוך מגוון אפשרויות כגון תרגול אינטנסיבי בקצב מהיר, מתיחות גוף מלא או מדיטציה מודרכת – הכל תוך איסוף נתונים ומעקב אחר הפעילות וההתקדמות שלהם בלוח המחוונים של האפליקציה.

* יתכן והשירותים החדשים יהיו זמינים רק באזורים מסוימים ברחבי העולם (ולא בישראל!).

המשך דיון בקבוצה הפייסבוק שלנו

דילוג לתוכן