חברת LG משיקה בישראל את הטלוויזיה הנגללת הראשונה בעולם LG SIGNATURE OLED R

לראשונה הטלוויזיה הוצגה בתערוכת CES 2019 והיום חברת LG הודיעה על השקה בישראל של הטלוויזיה הנגללת הראשונה בעולם – LG SIGNATURE OLED R, למעשה ישראל היא בין המדינות הבודדות בעולם בהן ניתן לרכוש את המסך.

הטלוויזיה הנגללת מאפשרת ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם בתחום הבידור הביתי ללא פשרות על עיצוב הבית והסלון.

צרכנים המעוניינים לרכוש את המסך החדשני יכולים לעשות זאת באמצעות האתר הרשמי של החברה וליהנות על הדרך מהצגה וירטואלית של הטכנולוגיה והחדשנות שעומדות מאחורי המסך.

הטלוויזיה LG Signature OLED R זמינה לרכישה בישראל במחיר מומלץ לצרכן של 332,990 ₪

הזמנת המוצר והרכבתו במפעל מבוצעות לאחר הרכישה בפועל, הטלוויזיה מיוצרת במיוחד עבור הצרכן אשר ביצע את ההזמנה. ההרכבה מתבצעת בקפידה תוך מתן תשומת לב לכל פרט ופרט על ידי המומחים המובילים של LG בקוריאה.

מסך ה-OLED הגמיש בגודל 65” נוצר על גבי יריעת זכוכית אחת והוא מכיל פיקסלים בעלי יכולת הארה עצמאית ובקרת עמעום עצמאית המציגות יחדיו עומק מדהים. בניגוד למסכי טלוויזיה אחרים שתופסים מקום גם כאשר הם כבויים, הטלוויזיה הנגללת של LG “נגללת” מטה כאשר לא צופים בה ומסירה את המגבלה הזאת. כך יכולים הצרכנים ליישם וליהנות מהרמוניה מרחבית וויזואלית בעיצוב הסלון שלהם.

בעת הביקור באתר הרשמי של LG, ניתן לראות את שלושת מצבי הצפייה הזמינים בטלוויזיה:

  • Full View – צפייה במסך מלא.
  • Line Viewצפייה בשליש מסך.
  • Zero View – האזנה למוזיקה כאשר המסך סגור.

ב-LG Signature OLED R ישנו פאנל OLED של חברת LG אשר קיבל את האישור של החברה השוויצרית SGS על כך שבמהלך ייצורו הופקו פחות חומרים מסוכנים ושקל למחזר אותו. זהו המסך הראשון בעולם  בעל פאנל השומר על העיניים של הצופים. הפאנל הייחודי עומדי בדרישות הסף של ארצות הברית בפליטת אור כחול וגם צויינו לטובה על ידי TUV Rheinland ו-Underwriters Laboratories.

גיא בן יהודה, סמנכ”ל השיווק של LG בישראל: “LG מוכיחה שוב שהיא המובילה בעולם בחווית הצפייה ובחדשנות בעולם הבידור הביתי. זהו חוד החנית הטכנולוגית שלנו, שמאגד לתוכו עבודות פיתוח ותכנון של שנים במטרה לספק לקהל שלנו עוד חידושים ודרכים ייחודיות ליהנות מצפייה בטלוויזיה. השילוב של טכנולוגיית ה-OLED של LG, שמאפשרת ליהנות מהצבעים החדים ביותר ומצפייה איכותית במיוחד, והגמישות של המסך המאפשר את גלילתו, מספקים חוויה בידורית שאין שנייה לה. בנוסף לכך, בשל היותה נגללת, הטלוויזיה משתלבת היטב ולא פוגעת במרקם העיצובי של הסלון ומאפשר לשמור על רצף עיצובי לאורך כל הקיר. ה-LG Signature OLED R הוא המסך הנגלל הראשון בעולם, ומי שירכוש אותו צפוי להיות בין הראשונים בכל העולם ובמיוחד בישראל, שייהנה מטכנולוגיית העתיד של המסכים”.

LG SIGNATURE OLED R עונה על ההגדרה למילה “בלעדי”; וזוהי יצירת מופת שתוערך על ידי לקוחות הדורשים את הטוב ביותר ויכולים להכיר בערך האמיתי של חדשנות, המשנה את כללי המשחק. לא מדובר רק בהישג יוצא דופן מבחינה הנדסית ומבחינת עיצוב ממוקד משתמשים, טלוויזיה זו היא יצירת אמנות שתשדרג כל חלל ותתאים באופן מושלם לכל אורח חיים.

הטלוויזיה פורצת דרך זו, אשר מצליחה להפנט בזכות האסתטיקה האלגנטית שלה ובתנועה החלקה של מסך ה- OLED היפה הניתן לגלילה, היא מוצר אולטימטיבי שאותו שואפים לקבל, כאשר כל יחידה בנויה לפי הזמנה עבור לקוחות המעריכים את הפרטים הקטנים. הטלוויזיה מיוצרת במפעל המתקדם של חברת LG בעיר גומי בדרום קוריאה, ומורכבת בקפידה ובמיומנות כשל אומן, תוך הקפדה על כל פרט ופרט.

 

הטלוויזיה הנגללת LG SIGNATURE OLED R מציתה מחדש את הדמיון!

דילוג לתוכן