חברת LG ו- Highbrow מציגות תכנים חינוכיים בטלוויזיה לתלמידי בית הספר היסודי

חברת LG Electronics ו- Highbrow, המפעילה פלטפורמה חינוכית בשידורי וידיאו על פי דרישה ללא מודעות המיועדים לילדים עד גיל 11, מציעות ללקוחות הטלוויזיה של LG ב- 145 מדינות, כולל ישראל, גישה לתכנים אלה באמצעות חנות התוכן LG Content Store.

 • שם האפליקציה בחנות: Highbrow
 • שפה: אנגלית
 • תוכן: לימודי לילדים
 • שימוש: מנוי בתשלום (30 יום בחינם)

הטלוויזיות החכמות של LG המבוססות על מערכת ההפעלה webOS בגרסה 4.0 ומעלה, תהיינה הראשונות המספקות לילדים, הורים ואנשי חינוך את המבחר הרחב של תכנים חינוכיים המותאמים לגילאים שונים, המוצע על ידי Highbrow – תוך התאמה לכל תחום ידע ולצרכים הייחודיים של כל לומד או לומדת.

האפליקציה של Highbrow מציעה מבחר עשיר של סרטי וידיאו חינוכיים שנוצרו באופן ידני והותאמו לכל גיל ולכל תחום עניין של הלומדים, תוך שימוש בטכנולוגיה ייחודית, המספקת חוויית צפיה מותאמת אישית. Highbrow מציעה המלצות צפיה מתוך יותר מ- 10,000 סרטי וידיאו המכסים טווח רחב של נושאים – החל מלימודי מדעים, מתמטיקה, מדעי הרוח, ועד למוסיקה, אמנות, שפות ועוד. על מנת לספק את תוכן זה, עובדת Highbrow עם יותר מ- 200 יוצרי תוכן בכל העולם, לרבות Pinkfong המוכרת בזכות הלהיט Baby Shark – בשיר ובווידיאו. כפלטפורמת למידה מקוונת אמינה במיוחד, נמצאת כבר Highbrow בשימושם של יותר ממאה בתי ספר, בכל העולם.


ממשק נוח וקל הכולל את כל חומר הלימוד של Highbrow לילדים

בעידן שבו הלמידה מרחוק מוסיפה להיות חלק מרכזי בחייהם של תלמידים בכל העולם, הפכה הטלוויזיה לכלי חינוכי מוביל במדינות רבות. יותר מתריסר אפליקציות חינוכיות הזמינות כבר על גבי הטלוויזיה של LG בסביבת webOS, מציעות לתלמידים צעירים גישה למגוון רחב של תכנים חינוכיים – בעזרת דפדפן משופר המספק חוויית משתמש נוחה במיוחד, לכל גיל.


לשמוע, לראות וללמוד אנגלית מהטלוויזיה!

התקנה:

 1. כנסו לחנות האפליקציה בטלוויזיה שלכם וחפשו: “Highbrow”.
 2. התקינו את האפליקציה והיא תמתין לכם בסרגל האפליקציות בטלוויזיה (לחיצה “בית” בשלט הרחוק).

רישום לשירות:

האפליקציה מופעלת בזמן קצוב לכל סרטון, לא משהו שימושי אלא רק לבדיקה אם המוצר מתאים לכם.
במידה וכן המשיכו לרישום מלא:

 1. הפעילו את האפליקציה ועברו לתפריט הראשי (חץ שמאלי בשלט).
 2. בחרו באפשרות “Sign Up”.
 3. תתבקשו להתחבר לכתובת: joinhighbrow.com/lg (מומלץ דרך המחשב) ולהזין את קוד החיבור לטלוויזיה.
 4. יש להזין את הקוד באתר הנמצא במסך הטלוויזיה.
 5. לאחר מכן תעברו להזנת כרטיס האשראי – מתוך האתר:
  יש לכם 30 יום בחינם ואז 5.99 ליש”ט לחודש (שזה 28 ש”ח לחודש). אין התחייבות וניתן לבטל בכל עת.
 6. במסך הבא תמלאו את הפרטים על הילדים, כמה ילדים ואת השמות שלהם.
 7. זהו, תעברו לטלוויזיה ותהינו מהאפליקציה הלימודים החדשה שלכם.

הגנה על עיני הצופים לאורך שעות הלמידה מול המסך חשובה לא פחות מאספקת תמונה איכותית במיוחד. לצורך זה, אושרו טלוויזיות LG OLED מדגמי 2021 כחופשיות מריצוד ומהשתקפות בוהקת, על ידי גוף התקינה UL. אישור אחר, של TÜV Rheinland Eyesafe®, מבטיח להורים כי עיני ילדיהם אינם נתונים לסיכון כל שהוא.

דילוג לתוכן